Просо і Льон – Преміум накидки подушки чохли.

Ергономічні подушки. Комфорт та здоров'я!

Про нас

Ергономічні подушки “ПРОСО І ЛЬОН”, щоб кожна людина відчувала себе комфортно на будь-якому авто кріслі.

Купуючи товар у нас, ви отримуєте якісний пристрій, який прослужить вам не тільки довго, а й буде забезпечувати профілактику вашого здоров’я.

Головна концепція Ергономічних подушок та накидок “Просо і Льон”.

Головна концепція  – це запатентована система комфортної підтримки і корекції хребта, зниження навантаження на куприк і органи малого тазу з постійними природними мікро масажем і вентиляцією спини і сідниць.

У конструкціях Ергономічних подушок закладено низку принципових складових:

1. Анатомічна – максимально враховується кістково-м’язова та кровоносна системи сідниць і стегон, що забезпечує зокрема відсутність защемлення волокон м’язів і кровоносних судин, відсутність контакту куприка з подушкою (максимальне його розвантаження).

2. Ортопедична – примусове формування в процесі сидіння формами подушки правильної постави хребта і розвантаження органів малого таза з поліпшенням їх кровообігу.

3. Ергономічна – враховуються особливості і специфіка виконання робочих операцій з позиції оптимального положення хребта, сідниць і ніг при максимальному комфорті і продуктивності праці.

4. Екологічна – застосування матеріалів яким в основному властиве природне походження, вони не викликають алергічних реакції у споживача, відсутнє накопичення електростатичних зарядів, непридатні для існування кліщів і інших мікроорганізмів.

5. Експлуатаційна – багаторічне збереження форми, товарного вигляду і оздоровчо-профіліктічніх властивостей.

6. Фінансова – вартість Ергономічної подушки в РАЗИ менше вартості крісел і стільців.

Виробнича база розташовується в Україні – Хмельницький.

Поділитися: